Super Fly

MİNİ BOY İLLÜZYONİST SERİSİ

Hani kocaman gözlü kara sinekler vardır, bir de bu sineklerin yeşil olanları. İşte Super Fly tam olarak bu yeşil koca sineklerden ilham alınarak geliştirildi. Diğer illüzyonist serilerinde olduğu gibi Super Fly da ışığı alış yönüne göre farklı renklerde görülür. Yeşil, siyah, gümüş gri tonlarıyla Super Fly tam bir renk şöleni sunuyor.

 

Son derece popüler bir renk olan Super Fly Thinking Putty sizleri şaşırtacak.

Teneke İçeriği:

- 13 gr Super Fly Thinking Putty

 

Super Oil Slick

Herkes bilir ki yağ ve su karışmaz. Fakat bir araya geldiklerinde yağ tabakası, suyun yüzeyinde yüzen renkli bir renk tabakası oluşturur. Bu tabaka; yağ, hava ve su arasındaki ışık dalga etkileşimi nedeniyle oldukça yansıtıcıdır. Işığı alış yönüne göre farklı renklerde görülür. Mavi, yeşil, gümüş ve altın tonlarıyla tam bir renk şöleni sunuyor.

 

Oil Slick'te aynı etkiyi göreceksiniz. Son derece popüler bir renk olan Oil Slick Thinking Putty sizleri büyüleyecek.

Teneke İçeriği:

- 13 gr Super Oil Slick Thinking Putty

 
 

Super Lava

Rengini magma lavlarından alan Lava; ışığın geliş yönüne göre; sarı, bakır, siyah, kırmızı tonlarında görünerek muhteşem bir ren şöleni sunar. Esnetilerek inceltildiğinde şeffaflaşan İllüzyonist Serisi ile oynamak sizi keyiflendirecek.

 

Gün ışığında görebileceğiniz renk tonları, macununuzla oynadıkça soluklaşır. Bir müddet bekledikten sonra tekrar kendi şahane renklerine geri döner. İllüzyon Serisinin en önemli özelliklerinden biri de macununuzun kopartıldığında simsiyah olmasıdır. Merak etmeyin, tekrar esnetildiğinde yine o güzel renklere kavuşacaktır. Diğer bir özelliği hareket hafızası olan İllüzyonist Serisi bu özellik nedeniyle ilk şekline geri döner. Ayrıca; spiral yapıldığında yükselme özelliği de olan İllüzyonist Serisi, ışık kaynağının vuruş yönüne göre renk oyunları sunar.

Teneke İçeriği:

- 13 gr Super Lava Thinking Putty

Crazy Aaron's Thinking Putty Logo
True Dough Logo
Silgi Yap Logo
Kar Yap Logo
slime yap.jpg

Çekmeköy - İstanbul - TÜRKİYE /  0 850 203 34 35 

©Tüm Hakları Fikirlerevi'ne aittir.